Aranżacja wnętrz

Dodano 17 listopada 2016, w Bez kategorii, przez lemon

Sztuka, jaką jest aranżacja wnętrz wymaga wysoko rozwiniętego zmysłu estetycznego, odnoszącego się do tworzenia unikalnych rozwiązań wizualnych i kompozycji poszczególnych elementów wystroju pomieszczeń. Podobne zadanie może okazać się trudne, dlatego pojawiają się wskazówki, jakimi są powszechnie znane i wykorzystywane trendy wnętrzarskie. Są one swego rodzaju inspiracją, mającą na celu ukazanie różnych alternatyw designerskich, umożliwiając wybór najkorzystniejszej i najbardziej odpowiedniej opcji.

Trendy wnętrzarskie dla każdego

Istnieją uniwersalne rozwiązania, które sprawdzą się w aranżacji pomieszczeń w wielu domach – są to motywy, które pojawiają się często i są popularnymi rozwiązaniami aranżacyjnymi.

Wśród nich można wymienić tendencje minimalistyczne, ściany z odkrytej cegły, surowe drewno lub styl rustykalny (opisany w tym miejscu:
http://www.domolubni.pl/galerie-wnetrz/styl-rustykalny/
) i vintage. Szczególnie popularne staje się nawiązywanie do dobytku minionych epok i odrestaurowywanie przedmiotów użytku codziennego tamtych czasów – stają się one ozdobą pomieszczeń, nadając im charakterystycznego klimatu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>